31.05.2024

İl Müftüsü Pamuklu; 4-6 yaş Kur'an Kursları yıl sonu gösteri programına katıldı

Serinhisar İlçe Müftülüğü tarafından 4-6 yaş Kur'an Kursları yıl sonu gösteri programı gerçekleştirildi.
Denizli İl Müftüsü Abdullah Pamuklu; Serinhisar'da 4-6 yaş Kur'an Kursları yıl sonu etkinliğine katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program 4-6 yaş Kur'an Kursu öğrencilerinin Kur'an-ı Kerim tilavetleri ile devam etti.
Tilavetin akabinde protokol konuşmaları ile devam eden programda kürsüyü teşrif eden İl Müftüsü Pamuklu; "Milli ve manevi değerlerimizi eğlenerek öğrenen geleceğimizin teminatı bu güzide çocuklarımız için gayret gösteren anne-babalara, kurs öğreticisi hocalarımıza ve emeği geçen din görevlilerine teşekkür ederim" diye konuştu.
Program 4-6 yaş Kur'an Kursu öğrencileri tarafından hazırlanan gösterilerin tamamlanmasının akabinde öğrencilere madalya takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
Ayrıca gerçekleştirilen bu etkinlikte öğrenciler tarafından yapılan gösterilerle İstanbul fethinin yıl dönümü ve Filistin'deki yapılan zulme dikkat çekilerek unutulmadı.
Programa Serinhisar Kaymakamı Osman Altın, Denizli İl Müftüsü Abdullah Pamuklu, Serinhisar İlçe Müftüsü Faruk Gündoğan Serinhisar İlçe Protokolü, müftülük personeli, öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.