Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
    
Denizli İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Denizli Şubesi Kadın Kolları işbirliğinde “Kış Bayramı” sloganıyla “1 Bot, 1 Mont “ kampanyası düzenlendi.
Detay
    
    
İl Müftü Yardımcısı Hamide Belgrat, İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu (ADRB) Koordinatörü Vaiz Aliye Arslan ile birlikte Denizli'de faaliyet gösteren...
Detay
    
    
    
    
Denizli İl Müftülüğü'nün Aile ve Dini Rehberlik Bürosu (ADRB) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan "Gençler Değerleriyle Buluşuyor Projesi" seminerleri başladı.
Detay
    
Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle, Denizli İl Müftülüğü’nün Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’nun (ADRB) organize ettiği, İncilipınar Şehit Burhan Acar İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin katılımıyla...
Detay
    
    
1 – 7 Ekim tarihleri arasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Denizi İl Müftüsü Mehmet Aşık’ın eşi Hamiyet Aşık, Aile Dini Rehberlik Bürosu (ADRB) Koordinatörü Vaiz Aliye Arslan, İl Vaizleri Tuba Erkol ile Ayşe Altutepe’den oluşan heyet, 1973 yılında Tekirdağ’da vatani görev yapmakta iken şehit olan Ahmet Abaş’ın ailesini ziyaret etti.
Detay